SONDA

Która stylizacja najbardziej Wam się podoba?

Philips Styleshaver – trymer do stylizacji brody i zarostu

Kategoria: Elektronika, Higiena i uroda, Maszynki do golenia
Philips Styleshaver – trymer do stylizacji brody i zarostu

Mężczyźni mogą pokazać wszystkie swoje oblicza i osiągnąć lepsze efekty przy użyciu mniejszej ilości sprzętu. Philips prezentuje nowy, innowacyjny trymer 3 w 1 do stylizacji brody i zarostu, który pozwala osiągnąć lepsze rezultaty przy użyciu mniejszej ilości sprzętu.
 
Zgodnie z wynikami ostatnich badań, 38% mężczyzn nosi zarost lub brodę. Fakt, że mężczyźni wyrażają tak entuzjastycznie swój styl, napawa optymizmem, jednak wielu z nich nadal używa w tym celu mało wyszukanej i niezbyt skutecznej kombinacji niższej klasy trymerów elektrycznych oraz golarek, a nawet tak mało zaawansowanych narzędzi jak strzyżarki do włosów lub nożyczki. Obecnie mężczyźni traktują swój zarost niczym garderobę pełną różnych ciekawych stylizacji i możliwości, z których każda może powiedzieć coś zupełnie nowego o swoim właścicielu. Dzięki jednemu tak dokładnemu i precyzyjnemu produktowi Philips Styleshaver pomaga osiągnąć wybrany efekt, o którym przy użyciu innych metod stylizacji można tylko pomarzyć.

Podwójna nasadka trymera Philips Styleshaver pozwala stylizować oraz golić zarost i brodę. Aby użyć wybranej końcówki, wystarczy odwrócić urządzenie. Nasadka do stylizacji to najlepszy w swojej klasie trymer z 12 ustawieniami długości strzyżenia, które pomogą uzyskać idealny efekt – od kilkudniowego zarostu po wąsy, bródkę oraz brodę.
 
Nasadka stylizująca Philips Styleshaver to również precyzyjny trymer na wąskiej nóżce, który zapewnia odpowiednią widoczność, dzięki czemu można dokładnie wystylizować trudno dostępne miejsca, takie jak okolice nosa. Gdy trymer przestanie być potrzebny, wystarczy odwrócić urządzenie i użyć dokładnej golarki z systemem podwójnej folii, która wygodnie i precyzyjnie pozwoli ogolić kontury twarzy oraz szyję. Z jej pomocą można również stworzyć proste linie w każdej stylizacji, a środkowy trymer między foliami umożliwia ogolenie na gładko nawet trzydniowego zarostu.

Marcin Molin, kierownik działu ds. męskiej pielęgnacji w Philips, powiedział: „Zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej mężczyzn eksperymentuje z zarostem i brodą oraz że jest to ważny sposób wyrażenia ich osobowości. Jednak mężczyźni pragną również uzyskać doskonały efekt, co może być kłopotliwe, a czasem nawet niemożliwe do osiągnięcia przy pomocy tylko jednego urządzenia. Obecnie zdają się oni na wiele przyborów, takich jak golarki, trymery o dość ograniczonych możliwościach czy też nożyczki. Trymer Philips Styleshaver pozwala na przycinanie, stylizację i golenie przy użyciu tylko jednego produktu oraz na uzyskanie w szybki i prosty sposób wymarzonego efektu”.

Trymer Philips Styleshaver jest wodoodporny, co pozwala na jego łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą. W zestawie znajduje się bateria litowo-jonowa, która działa do 50 minut, dzięki czemu ci, którzy lubią spędzać dużo czasu na goleniu lub po prostu przyglądać się sobie w lustrze, nie muszą się już spieszyć.

Philips Styleshaver QS6140:
- Bezpieczny, precyzyjny podwójny trymer wykonany całkowicie z metalu
- Dodatkowy grzebień do skracania brody, 12 ustawień trymera z blokadą ustawień długości
- Golarka z trymerem pomiędzy paskami folii
- W 100% wodoodporny
- Bateria litowo-jonowa
- LED-owy wyświetlacz poziomu zużycia baterii
- Podstawka ładująca

Rekomendowana cena detaliczna Styleshaver QS6140 wynosi 359 PLN

  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Google Bookmarks

Jedna odpowiedź na “Philips Styleshaver – trymer do stylizacji brody i zarostu”

  1. karmella karmella pisze:

    Mąż byłby zachwycony :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

nasze-testyjpg

Rozgrzewająca kampania Owocowego kubka Delecta

Rozgrzewająca kampania Owocowego kubka Delecta Z początkiem roku wystartowała zimowa kampania rozgrzewających smakiem kisieli Owocowy kubek marki Delecta. Komunikacja na łamach telewizji, radia oraz na outdo...
wiecej ++
video-testy33-3gif

GALERIA

VIDEO

ciekawostki6jpg

NEWSLETTER

Jesli chcesz dowiadywac sie o nowosciach w naszym serwisie, subskrybuj nasz newsletter!
7jpg
nasze-przepisy2-2-12jpg
porady-naszej-makijazyski1-5jpg