Ciekawostki

SONDA

Która stylizacja najbardziej Wam się podoba?

„ZYSKAJ FORMĘ W 10 TYGODNI” z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim

Kategoria: Ciekawostki
„ZYSKAJ FORMĘ W 10 TYGODNI” z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim

Każdy z nas marzy o tym, aby dobrze czuć się we własnym ciele, mieć ładną sylwetkę i zdrowo się odżywiać. Często jednak brakuje nam silnej woli i czasu. Boimy się drakońskich diet i morderczych treningów. O ile łatwiej byłoby zabrać się za siebie, gdyby ktoś nas motywował, wspierał w treningach i doradzał, jak zdrowo się odżywiać?


 
Unikatowy program sportowo – żywieniowy „Zyskaj Formę w 10 Tygodni”, nie tylko odchudza, ale i motywuje.
 
Projekt stworzony przez międzynarodową grupę ekspertów: dietetyków oraz olimpijczyków i realizowany z wielkim sukcesem w wielu państwach europejskich, od dziś dostępny jest również w Polsce.
 
Jego współtwórcami i ambasadorami w Polsce są Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki.

„Zyskaj Formę w 10 Tygodni”-  to nie dieta, ale program przy pomocy którego zmienisz podejście do zdrowego trybu życia, raz na zawsze.
 
W styczniu tego roku program „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” zapoczątkował nowy nurt w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Od tego czasu jego uczestnicy stracili więcej kilogramów niż łączna waga 24 jumbo jetów, jednocześnie przybierając lepszą masę mięśniową, a przede wszystkim znacząco poprawiając swoją kondycję i samopoczucie! Tylko w samych Niemczech program ma już kilka tysięcy zadowolonych klientów, 27 tysięcy fanów na Facebooku i ponad 250 tysięcy odbiorców newslettera.

Dlaczego Katarzyna i Marcin?
 
Marcin to wysokiej klasy specjalista w dziedzinie dietetyki i treningu sportowego, Mistrz Europy i Wicemistrz Świata w Fitness Gimnastycznym. Będąc jednym z najbardziej cenionych na świecie zawodników sportowych, w ostatnich latach wielokrotnie udowodnił, że jako trener skutecznie pomaga wielu osobom osiągnąć lepszą kondycję, sylwetkę i samopoczucie.
Dlatego też eksperci z „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” zwrócili się do Marcina z prośbą o pomoc w adaptacji formuły dla Polski. Marcin jako współtwórca formuły perfekcyjnie opracował ją specjalnie dla Polaków.
Kasia osobiście sprawdziła skuteczność programu – w 10 tygodni po urodzeniu dziecka schudła 17 kg,  Po ciąży odzyskała doskonałą sylwetkę i sprężyste ciało.

Koncepcja
 
„Zyskaj Formę w 10 Tygodni” opiera się na 3 filarach: odżywianiu, sporcie, motywacji.
Każdy uczestnik programu przez 10 tygodni otrzymuje aż 16 filmów treningowych oraz  filmy kulinarne, w których Katarzyna i Marcin ćwiczą i gotują razem z nim, motywując go do uzyskania świetnych efektów.
 
Katarzyna i Marcin stają się prywatnymi trenerami uczestników. Dwa razy w tygodniu wspólnie z nimi przeprowadzają ćwiczenia, dają rady motywujące  i żywieniowe.
 
Efekty dokumentowane są poprzez pomiar obwodów i  masy ciała przy pomocy specjalnej  internetowej aplikacji. Dodatkowo, zdjęcia wykonane przed i po „Zyskaj formę w 10 tygodni” udowadniają, że ciała stały się szczupłe, jędrne i bardziej sexy.
 
Rejestracja: będzie możliwa od 25 czerwca 2012 roku na stronie  www.zyskajforme.pl

Trzy podstawowe filary programu
 
Odżywianie:
Istotą „Zyskaj Formę w 10 Tygodni“ jest zdrowe, wyważone odżywianie. W prosty sposób prezentujemy podział naszych produktów żywnościowych na te, które przyspieszają oraz te, które spowalniają przemianę materii. Na przykład tzw „dobre i złe węglowodany”. Zamiast słodyczy, frytek i makaronów, do planu żywieniowego wpisane są białka (smaczne chude mięso i ryby), rośliny strączkowe i dużo warzyw, a także tzw „tajna broń” – czyli dodatki i przyprawy aktywujące metabolizm ! Katarzyna i Marcin w przystępny sposób uczą też co robić, aby spalanie tłuszczy było efektywniejsze i jak odpowiednia ilość snu wpływa na metabolizm człowieka.

Sport:
Docelowe ćwiczenia pobudzają przemianę materii, wzmacniają tkanki, budują masę mięśniową i działają na dotknięte problemem partie ciała. Kolejne zestawy  treningowe zostały tak ułożone, by zastosować mógł je każdy – zarówno osoby nawykłe do uprawiania sportu, jak i ci, którzy nigdy wcześniej nie praktykowali podobnej aktywności. Ćwiczenia mogą być wykonywane praktycznie wszędzie – czy to w domu, bez konieczności używania jakiegokolwiek dodatkowego sprzętu, czy też w klubie fitness. Program przewiduje wiele funkcjonalnych ćwiczeń, z tygodnia na tydzień wzrasta ich intensywność , zarówno jakościowa jak i ilościowa. Efekt po 10 tygodniach to szczupłe i wyraziste ciało, emanujące energią i świetną kondycją.

Motywacja:
Marcin i Katarzyna z własnego doświadczenia wiedzą, że zmiany w odżywianiu i program ćwiczeń fizycznych przy całej swojej łatwości wymagają też dyscypliny i wytrwałości. Wysoka motywacja jest zatem najważniejsza. Dokładnie z tego powodu zespół opracowujący „Zyskaj Formę w 10 Tygodni” wpadł na szczególny pomysł, aby formą wynagrodzenia dla uczestników – oprócz spektakularnych efektów, jakie sami dostrzegą w lustrze – był „dzień na naładowanie”. Zgodnie z planem, jednego dowolnie wybranego dnia w tygodniu uczestnicy mogą jeść i pić wszystko, czego zapragną. Takie rozwiązanie zapewnia, iż motywacja nie osłabnie, a odchudzanie przez całe 10 tygodni programu stanie się przyjemnością.

Zobacz także: Jak zyskać formę w 10 tygodni?

 • Print
 • Digg
 • Facebook
 • Google Bookmarks

3 odpowiedzi na “„ZYSKAJ FORMĘ W 10 TYGODNI” z Katarzyną Skrzynecką i Marcinem Łopuckim”

 1. janina.g janina.g pisze:

  Program zyskaj formę w 10 tygodni będzie miał licznych zwolenników gdyż coraz więcej osób dba o zdrowie i ciało .Efekty programu są widoczne patrząc na prowadzacych .

 2. Poduszeczka pisze:

  Program na pewno zyska więcej zwolenników dzięki osobie pani Katarzyny.

 3. waga waga pisze:

  Fajnie się zapowiada można schudnąć beż katowania się głodówkami,bezsensownymi dietami po których jest efekt jojo,i oraz utrzymać już osiągniętą wagę, mieć dobre sprężyste ciało, zdrowo się odżywiać to mi się podoba> Wybór Pani Katarzyny na ambasadorkę świetny strzał w 10 Baro!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

nasze-testyjpg

Rozgrzewająca kampania Owocowego kubka Delecta

Rozgrzewająca kampania Owocowego kubka Delecta Z początkiem roku wystartowała zimowa kampania rozgrzewających smakiem kisieli Owocowy kubek marki Delecta. Komunikacja na łamach telewizji, radia oraz na outdo...
wiecej ++
video-testy33-3gif

GALERIA

VIDEO

ciekawostki6jpg

NEWSLETTER

Jesli chcesz dowiadywac sie o nowosciach w naszym serwisie, subskrybuj nasz newsletter!
7jpg
nasze-przepisy2-2-12jpg
porady-naszej-makijazyski1-5jpg