O nas

Extraprodukt to praktyczny przewodnik po trendach i nowościach produktowych. Jego mocną stroną są unikalne treści poradnikowe, stworzone dla tych, którzy stojąc przed sklepowymi półkami, stają jednocześnie przed dylematem: CO WYBRAĆ? Wierzymy, że w wyborach pomocne będą nasze testy, dzięki którym poznacie zarówno zalety, jak i wady wypróbowanych przez nas produktów.

Extraprodukt odpowiada również na pytania, CO JEST NAJLEPSZE DLA CIEBIE. Porady na temat urody, mody, zdrowego trybu życia, wyposażenia domu, sposobów spędzania wolnego czasu znajdziecie w artykułach napisanych przez doświadczony zespół redaktorów i specjalistów.

Zależy nam, by zrzeszać naszych Użytkowników, dlatego dzielcie się własnymi przemyśleniami, wyrażajcie swoje opinie i nie zapominajcie o atrakcyjnych konkursach, które tworzymy z myślą o Was.

Zespół extraprodukt.pl


W związku z rozpoczęciem obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnegoprzepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, iż od25 maja 2018 r. na wszystkich stronach internetowych extraprodukt.pl zacznie obowiązywać zaktualizowana Polityka Prywatności.