extraprodukt.pl

Blog tematyczny o grach komputerowych, gadżetach elektronicznych.

Internet

Przylgi kurierskie – gdzie kupić?

Przylgi kurierskie – gdzie kupić?

Istnieją różne metody pakowania i oznakowywania przesyłek zgodnie z ich przeznaczeniem. Jednym z przydatnych gadżetów ułatwiających proces wysyłki jest przylga kurierska. Czym jest i gdzie ją kupić? Dowiesz się z poniższego artykułu.

Czym są przylgi kurierskie?

Przylga kurierska jest elementem, który przyda się każdej osobie, która chce zamieścić do swojej przesyłki dodatkowe informacje, faktury, dokumenty itp. Przylga to inaczej kieszeń na dokumenty, która zostaje umieszczona na wysyłanej przez nas paczce. Do przyklejenia przylgi kurierskiej niewymagany jest klej, ponieważ jest ona samoprzylepna. Po odklejeniu zewnętrznej warstwy należy przykleić ją do paczki i gotowe. Przezroczysta folia, która znajduje się w jej wierzchniej części nie tylko zabezpiecza przed zamoknięciem lub zabrudzeniem znajdujące się w niej dokumenty, ale umożliwia umieszczenie w niej adresu, który jest doskonale widoczny.

Przylga kurierska zastosowanie

Przylga kurierska to przydatny dodatek do przesyłek, dzięki któremu ważne dokumenty nie są wrzucone bezpośrednio do paczki, a znajdują się w oddzielnej kieszonce. Przylgi kurierskie mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być przeznaczone do zamieszczania druków, nadań, listów przewozowych, faktur gwarancji, instrukcji obsługi. Dzięki wysokiej jakości wykoniania, możesz być pewny, że twoje dokumenty będą bezpieczne.

Przylga kurierska zalety

Przylga kurierska to solidna koperta z mocnym klejem i specjalną folią, dzięki której nasze dokumenty nie ulegną zniszczeniu w trakcie transportu. Kieszenie foliowe są przezroczyste, dzięki czemu istnieje możliwość skanowania kodów kreskowych umieszczonych na jej zawartości oraz jak już wcześniej wspomniano zabezpiecza jej zawartość przez zabrudzeniem lub zniszczeniem. Są bardzo praktyczne, mogą pomieścić sporą liczbę dokumentów. Mogą zostać wykonane z otworem po dłuższym boku koperty lub krótszym boku. Klej użyty w kieszeni samoprzylepnej jest bardzo trwały, dzięki czemu umieszczona na paczce przylga utrzymuje się nawet w trudnych warunkach transportu i dostawy.

Przylgi kurierskie — gdzie kupić?

Przylgi kurierskie do szeroko dostępny produkt, znajdziemy go zarówno na poczcie, jak i w firmach specjalizujących się w sprzedaży artykułów do pakowania paczek. Na rynku jest dostępnych wielu producentów, którzy specjalizują się między innymi w sprzedaży internetowej. Warto więc znaleźć sklep, który jest sprawdzony i posiada pozytywne opinie na rynku. 

Jednym z zaufanych i sprawdzonych sklepów, sprzedających akcesoria do pakowania przesyłek i artykuły papiernicze jest T-pack. Firma jest zaopatrzona w różnorodne opakowania, torby i akcesoria, które mogą się okazać przydatne do wysyłania listów, paczek w naszej firmie. Bez problemu zamówimy tam hurtową ilość wysokiej jakości przylg kurierskich.

Udostępnij